Bezpłatna Gazeta - zawsze w poniedziałki i czwartki

Naszemiasto.pl to bezpłatna gazeta stworzona przez koncern wydawniczy Polska Press Sp. z o.o., aby dostarczać mieszkańcom praktycznych i użytecznych informacji na temat miejsca, w którym żyją. Sieciowe wydanie gazety ukazuje się w Aglomeracji Śląskiej, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu w poniedziałki oraz w czwartki w Aglomeracji Śląskiej, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie, Wrocławiu, Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim, Opolu, Kielcach, Koszalinie, Szczecinie, Toruniu, Rzeszowie, Radomiu, Lublinie, Białymstoku i Słupsku. Poza głównym wydaniem ukazują się cykliczne i okazjonalne edycje w mniejszych miastach, takich jak np. Krotoszyn, Kwidzyn, Wejherowo, Lębork, Kutno, Dzierżoniów czy Legnica.

Naszemiasto.pl to gazeta lekka w treści i nowoczesna w formie. Informuje na temat lokalnych wydarzeń, na swoich łamach poświęca dużo miejsca tematom z obszaru kultury, sportu i rekreacji. Zachęca mieszkańców do wyjścia z domu i aktywnego spędzania czasu. Podpowiada jak korzystać z oferty miasta i pomaga czytelnikowi odnaleźć swoje miejsce w społeczności lokalnej.

Naszemiasto.pl to także połączenie sieci lokalnych serwisów internetowych (obejmujących ponad 500 miast w Polsce) i bezpłatnych gazet naszej grupy dystrybuowanych w największych miastach Polski.

Naszemiasto.pl jest przewodnikiem po miejskim świecie. Ogromnym atutem informacji w serwisach i gazetach jest ich użyteczny charakter. Ale poza walorami praktycznymi naszemiasto.pl inspiruje także do miejskiej aktywności i korzystania z miasta.

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.